back

Про надання в оренду приміщень районній державній адміністрації

31 січня 2014

Рішення


28 січня 2014 року

Про надання в оренду приміщень
районній державній адміністрації

Відповідно до пункту 19 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Зобов’язати голову районної ради продовжити оренду частини приміщень в адмінбудівлі за адресою: м.Городня, вул.Леніна,10 та гаражів за адресою: м.Городня, вул.Леніна,12а, з районною державною адміністрацією на умовах типового договору оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затвердженого рішенням сесії від 21 червня 2011року, терміном до чергової сесії районної ради.

2.Голові районної державної адміністрації:

2.1.Вирішити питання фінансування в повному обсязі розрахунків за теплопостачання по заборгованості перед районною радою за минулі роки.

2.2.Скласти графік реструктуризації заборгованості за теплопостачання за договорами оренди з районною радою за минулі роки та погодити його з фінансовим управлінням обласної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.              
Голова районної ради Г.Г.Примак