back

Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі у Городнянському районі

08 жовтня 2013

Проект

Від 12 листопада 2013року


Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі у Городнянському районі

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 22, 23 та 24 Закону України "Про культуру", на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №984 " Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури", з метою підготовки переліку закладів культури районного рівня, забезпечення реалізації і захисту конституційних прав громадян у сфері культури, районна рада вирішила:

1.Затвердити Перелік закладів культури базової мережі у Городнянському районі згідно додатку.

2.Начальнику відділу культури райдержадміністрації Биховець О.Є. здійснити необхідні заходи у зв’язку із затвердженням Переліку закладів культури базової мережі у Городнянському районі згідно вимог чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.            
Голова районної ради Г.Г.Примак

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення районної ради

«Про затвердження переліку закладів культури районного рівня»

Проект рішення підготовлено відповідно до статті 22 Закону України «Про культуру», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 984 «Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури».

Метою прийняття рішення є забезпечення реалізації стратегічних цілей державної політики у сфері культури, вчасного формування переліку закладів культури районного рівня та подання його до Міністерства культури України.