back

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2012 року «Про безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області приміщень, медичного обладнання, транспортних засобів та засобів зв’язку відділення та пункту швидкої допомоги Городнянської центральної районної лікарні, що належить до комунальної власності Городнянської районної ради»

26 березня 2013

Рішення

Від 15 березня 2013року


Про внесення змін до рішення районної ради
від 20 грудня 2012 року «Про безоплатну передачу у спільну власність
територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської
області приміщень, медичного обладнання, транспортних
засобів та засобів зв’язку відділення та пункту швидкої допомоги
Городнянської центральної районної лікарні, що належить
до комунальної власності Городнянської районної ради»

Розглянувши пропозицію районної державної адміністрації про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2013р. стосовно передачі майна ЦРЛ до комунальної власності сіл, селищ, міст Чернігівської області, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 20 грудня 2012 року «Про безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області приміщень, медичного обладнання, транспортних засобів та засобів зв’язку відділення та пункту швидкої допомоги Городнянської центральної районної лікарні, що належить до комунальної власності Городнянської районної ради», виключивши пункт 1 з додатку до даного рішення (приміщення швидкої медичної допомоги, загальною площею 36,8 кв.м.).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.
Голова районної ради Г.Г.Примак