back

Про вилучення із оперативного управління ГРОФСТ «КОЛОС» та передачу в оперативне управління відділу освіти райдержадміністрації комплексу стадіону

26 березня 2013

Рішення

Від 15 березня 2013року


Про вилучення із оперативного
управління ГРОФСТ «КОЛОС» та
передачу в оперативне управління
відділу освіти райдержадміністрації
комплексу стадіону

Розглянувши матеріали районної державної адміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики, керуючись пунктом 3 розділу 2 «Положення про порядок закріплення майна, що є спільною власністю територіальних громад міста та сіл Городнянського району за підприємствами, установами, організаціями на правах господарського відання або оперативного управління та про затвердження типових форм договорів», затвердженого рішенням районної ради від 4 липня 2007 року, районна рада вирішила:

1.Вилучити із оперативного управління ГРОФСТ «КОЛОС» та передати в оперативне управління відділу освіти райдержадміністрації комплекс стадіону, який знаходиться за адресою м. Городня, вул. Жижкуна, 1.

2.Райдержадміністрації забезпечити виконання даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.
Голова районної ради Г.Г.Примак