back

26. Про перелік об’єктів спільної  власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підлягають відчуженню в 2013 році

10 січня 2013

Рішення

Від 20 грудня 2012року

Про перелік об’єктів спільної
власності територіальних громад
міста та сіл Городнянського району,
що підлягають відчуженню в 2013 році

Відповідно поданої інформації балансоутримувачів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань управління і розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики, пунктів 4 та 6 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись пунктом 6 Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад міста та сіл Городнянського району, районна рада вирішила:

1.Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підтягають відчуженню в 2013 році (додається).

2. Рішення районної ради від 27 грудня 2011 року «Про Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підлягають відчуженню в 2012 році» вважати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.


Голова районної ради Г.Г.Примак