back

Про перейменування Городнянського районного методичного кабінету на Комунальний заклад «Центр з обслуговування закладів освіти» Городнянської районної ради Чернігівської області, внесення змін до Статуту та затвердження його в новій редакції.

26 грудня 2019

Рішення №475

20 грудня 2019 року

м.Городня

Про перейменування Городнянського районного
методичного кабінету на Комунальний заклад
«Центр з обслуговування закладів освіти»
Городнянської районної ради Чернігівської області,
внесення змін до Статуту та затвердження
його в новій редакції

З метою створення належних умов для функціонування і розвитку загальноосвітніх закладів освіти, позашкільних закладів освіти Городнянського району, а також централізованого моніторингу за фінансово-господарською діяльністю зазначених закладів, забезпечення системної організаційної роботи, спрямованої на покращення якості діяльності закладів освіти, зміцнення кадрового потенціалу в галузі освіти, відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту» «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись статтями 43, 60 та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Перейменувати Городнянський районний методичний кабінет (код ЄДРПОУ 36239408) на:

повна назва - Комунальний заклад «Центр з обслуговування закладів освіти» Городнянської районної ради Чернігівської області;

скорочена назва – КЗ «Центр з обслуговування закладів освіти».

2.Змінити місцезнаходження Комунального закладу «Центр з обслуговування закладів освіти» Городнянської районної ради Чернігівської області (далі – Комунальний заклад) на: 15100, Чернігівська область, місто Городня, вулиця Троїцька ,10.

3.Змінити види економічної діяльності Комунального закладу, що значаться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а саме:

виключити КВЕД 85.10 – дошкільна освіта; 85.20 – початкова освіта; 85.31 – загальна середня освіта;

включити КВЕД 85.60 (основний вид діяльності) - допоміжна діяльність у сфері освіти; 84.12 – регулювання у сферах охорони здоров’я, освіти, культури та інших соціальних сферах, крім обов’язкового соціального страхування; 69.20 – діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування;

64.99 – надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н.в.і.у.

4.Затвердити структуру та штатну чисельність Комунального закладу (додаток 1).

5.Затвердити Статут Комунального закладу «Центр з обслуговування закладів освіти» Городнянської районної ради Чернігівської області у новій редакції, що додається.

6.Делегувати повноваження з управління Комунальним закладом структурному підрозділу Городнянської районної державної адміністрації, на який покладено функції з реалізації державної політики в галузі освіти, згідно норм чинного законодавства та Статуту Комунального закладу.

7.Призначити Грабовець Юлію Вікторівну директором Комунального закладу з 02 січня 2020 року шляхом укладення контракту строком на два роки.

8.Передати комунальному закладу в оперативне управління майно, що перебуває у комунальній власності Городнянської районної ради згідно переліку (додаток 2).

9.Уповноважити Городнянську районну державну адміністрацію спільно з районною радою утворити комісію з прийому-передачі майна в оперативне управління Комунального закладу та затвердити відповідний акт.

10.Уповноважити директора Комунального закладу вжити необхідних заходів щодо державної реєстрації Статуту у новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства.

11.Визначити, що Комунальний заклад є правонаступником всіх фінансових та юридичних зобов’язань, які були взяті структурним підрозділом Городнянської районної державної адміністрації, на який покладено функції з реалізації державної політики в галузі освіти, на користь закладів освіти, які обслуговуються Комунальним закладом.

12.Включити перейменований Комунальний заклад «Центр з обслуговування закладів освіти» Городнянської районної ради Чернігівської області до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Городнянського району.

13.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.

Голова районної ради О.М.Левченко