back

Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради та затвердження його в новій редакції

28 жовтня 2019

Рішення №434

24 жовтня 2019 року

м.Городня

Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства
«Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради
та затвердження його в новій редакції

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників». Випуск 78 «Охорона здоров’я», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Внести зміни до Статут комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради та затвердити його в новій редакції (додається).

2.Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання № 319 від 28 серпня 2018 року.

3.Керівнику комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради забезпечити проведення державної реєстрації Статуту у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.

Голова районної ради О.М.Левченко