back

Про включення в Перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району квартири

28 жовтня 2019

Рішення №438

24 жовтня 2019 року

м.Городня

Про включення в Перелік нерухомого майна
спільної власності територіальних громад
міста та сіл Городнянського району квартири

Відповідно до ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання районної «Програми забезпечення кадрами лікарів лікувально-профілактичних закладів району на 2010-2020 роки» та «Заходів з виконання районної програми забезпечення кадрами лікарів лікувально-профілактичних закладів району на 2010-2020 роки», у зв’язку з придбанням квартири КНП «Городнянський ЦПМСД», районна рада вирішила:

1. Включити квартиру в Перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затверджений рішенням районної ради № 416 від 06 серпня 2019 року, доповнивши таблицю 1.2 в додатку 2 наступним змістом:

№ п/п -33.

Назва об’єкта - Квартира

Інвентарний номер

Адреса -м. Городня, вул. Чумака, буд.2 кв. 25

Рік введення в експлуатацію

Балансова вартість

2. Уповноважити керівника КНП «Городнянський ЦПМСД» Назаренка М.П. подати всі необхідні документи, для подальшої її реєстрації у виконавчому комітеті Городнянської міської ради та присвоїти зазначеній квартирі статус службового житла з використанням згідно вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об`єктами комунальної власності і тарифної політики.

Голова районної ради О.М.Левченко