back

Про внесення змін до контракту з керівником комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечення проведення конкурсу

28 жовтня 2019

Рішення №433

24 жовтня 2019 року

м.Городня

Про внесення змін до контракту з
керівником комунального
некомерційного підприємства
«Городнянський Центр первинної
медико-санітарної допомоги» та
забезпечення проведення конкурсу

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників». Випуск 78 «Охорона здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», враховуючи ст. 108 Цивільного кодексу України, для приведення у відповідність контракту в частині посади керівника, керуючись ст. 43 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Внести зміни до контракту з керівником комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради, а саме:

- замінити в тексті контракту слова «Головний лікар» на «Генеральний директор» у відповідних відмінках.

2.Уповноважити голову районної державної адміністрації укласти додаткову угоду до контракту від 29 серпня 2013 року, враховуючи вищезазначені зміни з керівником КНП ««Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Назаренком Михайлом Петровичем.

3.Уповноваженому органу управління в особі голови районної державної адміністрації:

3.1.Тимчасово (з дня виникнення вакантної посади до призначення керівника закладу за результатами конкурсу) покласти виконання обов’язків керівника закладу на особу з числа штатних працівників закладу.

3.2.Забезпечити проведення конкурсу на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.

Голова районної ради О.М.Левченко