back

Про прийняття у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району автотранспортного засобу

09 жовтня 2019

Проект

2019 року
м.Городня
Про прийняття у спільну
власність територіальних громад
міста та сіл Городнянського району
автотранспортного засобу

Розглянувши рішення Чернігівської обласної ради №59-19/VІІ від 25.09.2019 року «Про безоплатну передачу у власність територіальних громад селища Парафіївки, міста Сновськ та районів Чернігівської області майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Чернігівської області», відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та керуючись пунктом 20 статті 43 та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Надати згоду та прийняти безкоштовно автомобіль Renault Duster 2018 року випуску, вартістю 499600,00 грн., номер кузова VF1HJD40561 857918, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району з постановкою на баланс комунальному некомерційному підприємству «Городнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Амосова в с. Хоробичі Городнянського району Чернігівської області.

2.Уповноважити Городнянську районну державну адміністрацію створити комісію з передачі та забезпечити прийом передачу автомобіля відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Виконавчому апарату районної ради після прийняття автомобіля включити його до Переліку автотранспортних засобів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

           
Голова районної ради О.М.Левченко

Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району автотранспортного засобу»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 983 «Деякі питання надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості», спільних розпоряджень голів Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівської обласної ради від 15.11.2018 № 79, від 25.03.2019 № 26 та від 15.07.2019 № 70 «Про виділення коштів» управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації закуплено службовий (спеціалізований) автотранспорт для амбулаторій загальної практики сімейної медицини у кількості 29 одиниць.

Рішенням обласної ради №59-19/VІІ від 25 вересня 2019 року «Про безоплатну передачу у власність територіальних громад селища Парафіївки, міста Сновськ та районів Чернігівської області майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Чернігівської області» пропонується прийняти автомобіль Renault Duster 2018 року випуску у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району з постановкою на баланс комунальному некомерційному підприємству «Городнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Амосова в с. Хоробичі Городнянського району Чернігівської області.

Проектом рішення, який поданий до розгляду депутатам, даний автомобіль приймається безкоштовно до спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

Заступник голови районної ради Примак Г.Г.