back

Порядок денний

07 жовтня 2019

Проект

Порядок денний та часовий регламент пленарного засідання двадцять п’ятої сесії Городнянської районної ради сьомого скликання

1.Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2019 року.

2.Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

3.Звіт про витрачання коштів резервного фонду за І півріччя 2019 року.

4.Про затвердження отриманих та використаних районною державною адміністрацією позик за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку за І півріччя 2019 року.

5.Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року №364 «Про районний бюджет на 2019 рік».

6.Звіт заступника голови районної державної адміністрації про виконання своїх посадових обов’язків в частині делегованих районною радою повноважень.

7.Заслуховування інформацій керівника Менської місцевої прокуратури та начальника Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП України у Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

8.Про затвердження списку присяжних Городнянського районного суду Чернігівської області.

9.Інформація районної державної адміністрації про стан залучення на території району у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим на придбання житла дітям-сиротам.

10.Про стан виконання районної Програми на 2017-2020 роки із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа станом на 01 вересня 2019 року.

11.Про внесення змін до контракту з керівником комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та забезпечення проведення конкурсу.

12.Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради та затвердження його в новій редакції.

13.Про стан врегулювання земельних відносин.

14.Інформація районної державної адміністрації про стан фінансування проектів на території району з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2019 році та стан їх підготовки на 2020 рік.

15.Про порушення клопотання перед Городнянською міською радою про надання згоди на прийняття комунальної установи «Трудовий архів Городнянської районної ради» у власність територіальної громади Городнянської міської ради.

16.Про включення в Перелік об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл городянського району квартири.

17.Про внесення змін до Статуту методичного центру інтеграції клубних та бібліотечних закладів.

18.Про прийняття у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району автотранспортного засобу.

19.Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність територіальної громади Макишинської сільської ради.

20.Про надання дозволу КНП «Городнянська ЦРЛ» на списання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

21.Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Городнянської райдержадміністрації на списання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

22.Інші питання, інформації до відома, заяви, оголошення, повідомлення.

Часовий регламент

Для інформацій по першому, шостому та сьомому питаннях до 20 хв.

Для інформації з інших питань порядку денного до 10 хв.

Для виступів до 07 хв.

Час для запитань доповідачам і відповідей на них до 10 хв.

Для довідок у кінці роботи сесії до 03 хв.

Перерва через дві години роботи