back

3. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Сеньківської сільської ради Городнянського району.

28 вересня 2012

Рішення

Від 26 вересня 2012року

Про затвердження технічної документації
по визначенню нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, розташованої за межами
населених пунктів Сеньківської сільської ради
Городнянського району.

Розглянувши технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки для визначення орендної плати ПрАТ “Українська пожежно-страхова компанія”, яка розташована за межами населених пунктів Сеньківської сільської ради Городянського району, керуючись положеннями ст. 10 Земельного кодексу України та ст. 23 Закону України “Про оцінку земель”, районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за межами населених пунктів Сеньківської сільської ради, загальною площею 0,0033 га, вартістю 2406,88 грн., 72,94 грн. за 1 м2.

2. Використовувати нормативну грошову оцінку земельної ділянки для визначення розміру земельного податку, орендної плати за земельну ділянку земель державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

Голова районної ради Г.Г.Примак