back

Про безоплатну передачу комунального підприємства «Городнянська районна друкарня» у комунальну власність Городнянської міської ради

08 серпня 2019

Рішення №420

06 серпня 2019 року

м.Городня


Про безоплатну передачу
комунального підприємства
«Городнянська районна друкарня»
у комунальну власність
Городнянської міської ради


Розглянувши рішення Городнянської міської ради від 06 червня 2019 року «Про клопотання перед Городнянською районною радою про передачу до комунальної власності Городнянської міської ради комунального підприємства «Городнянська районна друкарня», відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та абзацу 3 пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», районна рада вирішила:

1.Передати безоплатно у комунальну власність Городнянської міської ради комунальне підприємство «Городнянська районна друкарня» (код ЄДРПОУ 02469592), яке знаходиться за адресою: м. Городня, вул. Незалежності, 63, разом із закріпленими за ним нерухомим майном, основними засобами, фондами, матеріальними цінностями спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району згідно додатку.

2.Виконавчому апарату районної ради, після передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, внести відповідні зміни до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

3.Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 12 травня 2016 року №89 «Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у державну власність».

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

Голова районної ради О.М.Левченко