back

Про внесення змін до контракту з керівником районного комунального закладу «Городнянська центральна районна лікарня»

08 серпня 2019

Рішення № 422

06 серпня 2019 року

м.Городня

Про внесення змін до контракту з
керівником районного комунального
закладу «Городнянська центральна
районна лікарня»

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров`я України №1977 від 31.10.2018 року «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», рішень Городнянської районної ради №356 від 20.12.2018 року «Про реорганізацію Городнянської центральної районної лікарні» та №397 від 11.04.2019 року «Про затвердження статуту КНП «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради та передавального акту», враховуючи ст. 108 Цивільного кодексу України, для приведення у відповідність контракту в частині назви закладу та посади керівника, керуючись ст. 43 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Внести зміни до контракту з керівником районного комунального закладу «Городнянська центральна районна лікарня» від 25 квітня 2014 року, а саме:

1.1.Замінити в назві та тексті контракту слова «районний комунальний заклад Городнянська центральна районна лікарня» на «комунальне некомерційне підприємство «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради».

1.2.Замінити в тексті контракту слова «Головний лікар» на «Генеральний директор» у відповідних відмінках.

2.Уповноважити голову районної ради Левченка О.М. укласти додаткову угоду до контракту, враховуючи вищезазначені зміни з керівником КНП «Городнянська ЦРЛ» Ігнатенко Ольгою Володимирівною.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.

Голова районної ради О.М.Левченко