back

Про затвердження статуту КНП «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради та передавального акту

12 квітня 2019

Рішення №397

11 квітня 2019 року

м.Городня

Про затвердження статуту КНП «Городнянська
центральна районна лікарня» Городнянської
районної ради та передавального акту


У зв’язку зі змінами моделі фінансування закладів охорони здоров`я та запровадженням реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для закладів охорони здоров`я, що надають вторинну медичну допомогу, відповідно до ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», ст.ст.56,57,58 Господарського кодексу України, ст.ст. 87,104,108 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 1013, Плану заходів з реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я на період до 2020 року», схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року №821-р, керуючись ст. 43 Законом України «Про місцеве самоврядування в України», районна рада вирішила:

1.Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради (додається).

2.Затвердити передавальний акт основних засобів, інших необоротних активів та іншого майна Городнянської центральної районної лікарні до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради (додається).

3.Закріпити нерухоме майно за комунальним некомерційним підприємством «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради на праві оперативного управління.

4.Встановити, що грошові кошти на рахунках, у тому числі спеціального призначення, комунальної організації, яка перетворюється, переходить до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.

Голова районної ради О.М.Левченко