back

Про продовження дії контракту з керівником Городнянської центральної районної лікарні

12 квітня 2019

Рішення №400

11 квітня 2019 року

м.Городня

Про продовження дії контракту з керівником Городнянської центральної районної лікарні

Розглянувши заяву Ігнатенко О.В. про продовження дії контракту, враховуючи погодження управління охорони здоров’я облдержадміністрації та рекомендацію постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, гуманітарної сфери, сім’ї та молоді, у зв’язку із закінченням 24 квітня 2019 року строку дії контракту з головним лікарем Городнянської центральної районної лікарні, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4 «Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014р. № 642, у відповідності до пункту 7.1. Статуту Городнянської центральної районної лікарні та пункту 5.6 діючого контракту з Ігнатенко О.В., районна рада вирішила:

1.Продовжити дію контракту з керівником Городнянської центральної районної лікарні Ігнатенко Ольгою Володимирівною на новий термін строком на 5 років.

2.Уповноважити голову районної ради Левченка О.М. укласти додаткову угоду про продовження дії контракту з керівником Городнянської центральної районної лікарні Ігнатенко Ольгою Володимирівною терміном на 5 років: з 25 квітня 2019 року по 24 квітня 2024 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.

Голова районної ради О.М.Левченко