back

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП «Городнянський Центр ПМСД»

16 жовтня 2018

Рішення №334

11 жовтня 2018 року

м.Городня

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю
виконання фінансового плану КНП «Городнянський Центр ПМСД»

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.ст. 75, 78 Господарського кодексу України, враховуючи наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 2 березня 2015 року № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», з метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи КНП «Городнянський Центр ПМСД», керуючись ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП «Городнянський Центр ПМСД» (додається).

2.Покласти відповідальність за складання та виконання фінансового плану на керівника КНП «Городнянський Центр ПМСД».

3.Керівнику КНП «Городнянський Центр ПМСД» забезпечити підготовку та затвердження фінансового плану на 2019 рік – до 1 листопада 2018 року, з 2019 року – відповідно до термінів, вказаних у Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП «Городнянський Центр ПМСД».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної сфери, сім’ї та молоді.

Додатки 1, 2.

Голова районної ради О.М.Левченко