back

Про звернення до Президента України щодо стану в районі доріг загального користування місцевого значення

12 червня 2018

Проект


__________ 2018 року
м.Городня

Про звернення до Президента України щодо
стану в районі доріг загального користування
місцевого значення

Розглянувши Звернення до Президента України щодо стану доріг загального користування в районі, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Підтримати Звернення до Президента України депутатів районної ради щодо стану доріг загального користування.

2.Голові районної ради Левченку О.М.:

2.1.Звернення з фотографіями та копію Звернення від 22 березня 2018 року направити в пятиденний термін з увідомленням про отримання до адміністрації Президента України.

2.2.Про виконання дного рішення проінформувати депутатів районної ради на черговій сесії.

           
Голова районної ради О.М.Левченко

Пояснювальна записка про необхідність включення в порядок денний сімнадцятої сесії районної ради питання «Про підтримку Звернення депутатів Городнянської районної ради Чернігівської області до Президента України щодо стану доріг загального користування місцевого значення»

22 березня 2018 року на шістнадцятій сесії районної ради сьомого скликання прийнято Звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністерства охорони здоров’я та Народного депутата України Євлахова А.С. щодо стану доріг загального користування та надання своєчасної медичної допомоги жителям району.

Згідно статті 40 Конституції України письмові Звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб обов’язкові для розгляду і надання обгрунтованої відповіді у встановлений законом строк.

Звернення своєчасно розглянуто тільки Народним депутатом Євлаховим А.С., про що повідомлено районну раду.

В той же час відповідь про результати розгляду нашого звернення Прем’єр-Міністром України та Міністерством охорони здоро’я не надійшло. Пройшло вже три місяці.

Саме тому, пропоную звернутись до Президента України, як гаранта дотримання Конституції в частині обов’язкового розгляду колективних звернень.

Текст звернення та проект рішення надаю. Прошу внести це питання в порядок денний сімнадцятої сесії.

12 червня 2018 року

Депутат Городнянської районної ради __________ О.В.Кравченко