back

Порядок денний та часовий регламент пленарного засідання сімнадцятої сесії Городнянської районної ради сьомого скликання

11 червня 2018

Проект

Порядок денний та часовий регламент пленарного засідання сімнадцятої сесії Городнянської районної ради сьомого скликання

21 червня 2018 року

1.Щорічний звіт голови районної державної адміністрації з питань виконання бюджету, Програми соціально-економічного розвитку району і делегованих повноважень.

2.Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

3.Звіт про витрачання коштів резервного фонду за І квартал 2018 року.

4.Про затвердження отриманих та використаних районною державною адміністрацією позик за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку за І квартал 2018 року.

5.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №257 «Про районний бюджет на 2018 рік».

6.Заслуховування інформації керівника Менської місцевої прокуратури та начальника Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП України у Чернігівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2017 рік.

7.Звіти головного лікаря центральної районної лікарні та головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги про роботу закладів охорони здоров’я.

8.Інформація начальника Управління соціального захисту населення про роботу управління в плані підготовки на розгляд ради проектів програм соціального розвитку, забезпечення виконання рішень ради та концепцію соціального захисту при проведенні добровільного об’єднання територіальних громад.

9.Звіт про інвестиційну діяльність на території району та стан залучення інвестицій.

10.Про затвердження Положення про призначення на посади керівників закладів загальної середньої освіти Городнянського району, що належать до спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

11.Про ліквідацію навчального закладу.

12.Про затвердження Статуту методичного центру інтеграції клубних та бібліотечних закладів.

13.Про надання згоди на поділ об’єкта нерухомого майна.

14.Про реорганізацію Районного комунального закладу «Городнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради..

15.Про порушення клопотання перед Городнянською міською радою про надання згоди на прийняття РКЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у власність територіальної громади Городнянської міської ради.

16.Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

17.Про безоплатну передачу автомобіля ГАЗ 3110 відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації.

18.Про безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району будівель аптеки, що розташовані за адресою: Городнянський район, с.Мощенка, вул.Лугова,20 а.

19.Про надання дозволу Городнянській центральній районній лікарні на списання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

20.Про стан виконання рішення районної ради від 20.06.2013 року «Про ефективність використання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району».

21.Про надання пільг по сплаті орендної плати районній державній адміністрації.

22.Про зняття з контролю рішення районної ради.

23.Про депутатський запит до голови районної ради щодо можливих негативних наслідків для району при будівництві теплової електростанції.

24.Про притягнення голови районної ради Левченка О.М. до дисциплінарної відповідальності.

25.Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Городнянського району Чернігівської області на 2016-2020 роки.

26.Про встановлення надбавки за вислугу років.

27.Про звернення до Президента України щодо стану в районі доріг загального користування місцевого значення.

28.Інформації до відома, заяви, оголошення, повідомлення.

Часовий регламент

Для інформації з першого питання до 20 хв.

Для інформації з інших питань порядку денного до 10 хв.

Для виступів до 07 хв.

Час для запитань доповідачам і відповідей на них до 10 хв.

Для довідок у кінці роботи сесії до 03 хв.

Перерва через дві години роботи