21.09.2023

До Чернігівської обласної військової адміністрації надійшло повідомлення релігійної громади Української Православної Церкви Свято-Миколаївської парафії с Шаповалівка Борзнянського р-ну Чернігівської обл. про зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях та яка прийняла рішення про перехід до Православної Церкви України.

 

21.09.2023

До Чернігівської обласної військової адміністрації надійшло повідомлення релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату смт Короп парафія свт Феодосія про зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях та яка прийняла рішення про перехід до Православної Церкви України.

 

05.07.2023

До Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації через Чернігівську обласну військову адміністрацію надійшло повідомлення релігійної  громади Мньовської Петро-Павлівської парафії Чернігівської єпархії про зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях та яка прийняла рішення про перехід до Православної Церкви  України.

 

27.06.2023

До Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації через Чернігівську обласну військову адміністрацію надійшло повідомлення РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СВЯТО-ТРОЇЦЬКОЇ ПАРАФІЇ М. НОСІВКА НОСІВСЬКОГО Р-НУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛ. про зміну підлеглості у канонічних та організаційних питаннях та яка прийняла рішення про перехід до Православної Церкви України.