back

Про затвердження районної Програми фінансового забезпечення компенсаційних виплат за надання пільг з оплати послуг зв’язку на 2017-2018 роки та Порядку відшкодування коштів за надані пільги з послуг зв’язку та встановлення квартирних телефонів

31 липня 2017

Рішення №210

27 липня 2017 року

м.Городня

Про затвердження районної Програми фінансового
забезпечення компенсаційних виплат за надання
пільг з оплати послуг зв’язку на 2017-2018 роки та
Порядку відшкодування коштів за надані пільги
з послуг зв’язку та встановлення квартирних телефонів

Відповідно до п. 16 ч. І ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 91 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року №117 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» та з метою недопущення зростання соціальної напруги в районі, пов’язаної з відсутністю компенсації на пільгове користування послугами зв’язку з державного бюджету, враховуючи клопотання районної державної адміністрації районна, районна рада вирішила:

1.Затвердити районну Програму фінансового забезпечення компенсаційних виплат за надання пільг з оплати послуг зв’язку на 2017-2018 роки (далі - Програма), що додається.

2.Затвердити Порядок відшкодування витрат за надані пільги з послуг зв’язку та встановлення квартирних телефонів (далі - Порядок), що додається.

3.Фінансування Програми здійснювати за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

4.Головним розпорядником коштів при відшкодуванні компенсації за пільгове користування послугами зв’язку визначити управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та бюджету.

Голова районної ради О.М.Левченко