back

7. Про прийняття у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району будівлі, розташованої в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б.

19 квітня 2012

ПРОЕКТ

ГОРОДНЯНСЬКА РАЙОННА РАДА
(дев`ята сесія шостого скликання)
Р І Ш Е Н Н Я

Від ____ 2012 року

Про прийняття у спільну власність територіальних
громад міста та сіл Городнянського району будівлі,
розташованої в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б.

Розглянувши звернення районної державної адміністрації щодо необхідності передачі будівлі дитячого садка, що є власностю Бутівської територіальної громади, розташованої в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б. у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району з подальшим прийняттям на баланс районного відділу освіти для потреб Бутівської ЗОШ I-III ст. та рішення Бутівської сільської ради від 16 січня 2012 року “Про безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл та міста району будівлі дитячого садка”, відповідно до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, керуючись пунктом 2 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1.Прийняти безоплатно із власності Бутівської територіальної громади у спільну власність територіальних громад міста та сіл Городнянського району на баланс відділу освіти районної державної адміністрації будівлю дитячого садка, розташовану в с.Бутівка по вул.Леніна 42, б.

2.Для передачі об’єкта утворити комісію у складі: голови комісії начальника відділу освіти районної державної адміністрації Денисенка Ю.В., членів комісії: Ковальчук Л.М.- головного бухгалтера відділу освіти, Грищенка Ю.М – директора Бутівської ЗОШ I-III ст., Холій В.В.- Бутівського сільського голови, Меженної А.Л. - головного бухгалтера Бутівської сільської ради.

3.Комісії здійснити заходи щодо передачі вищезазначеного об’єкта нерухомості відповідно до вимог чинного законодавства.

4.Виконавчому апарату районної ради після передачі включити даний об’єкт в Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.

Голова районної ради Г.Г.Примак