back

Про встановлення місцевих податків

14 липня 2016

Рішення

УКРАЇНА

Андріївська сільська рада

РІШЕННЯ

(шостої сесія сьомого скликання)

від 06 червня 2016 р. с. Андріївка

Про встановлення місцевих податків

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з прийняттям Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, відповідно до Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями міська рада В И Р И Ш І Л А:

1. Встановити на території Андріївської сільської ради податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: 1.1. Ставки податку:

1.1.1.Для юридичних осіб: - для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб у розмірі 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування; - для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, ФОП, фізичних осіб, що забезпечують себе роботою самостійно та фізичних осіб, об»єкти яких використовуються у підприємницькій діяльності ( крім об»єктів виробництва, які перебувають у власності ФОП та фізичних осіб а також об»єктів для надання побутових послуг та перукарень) у розмірі 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування; - для об’єктів виробництва, які перебувають у власності ФОП та фізичних осіб а також для об’єктів з надання побутових послуг у розмірі 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування. -для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебуває у власності релігійних організацій встановити ставку податку у розмірі 0 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування;

1.1.2.Для фізичних осіб: - для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб у розмірі 0,01 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування; - для об’єктів нежитлової нерухомості (господарських присадибних будівель і споруд), що перебувають у власності фізичних осіб (крім нерухомості, що використовується у підприємницькій діяльності та розташованих окремо від присадибних ділянок гаражів) у розмірі 0 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування; - для гаражів, розташованих окремо від присадибних ділянок, загальна площа яких перевищує 25 кв. метрів 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

1.2. Пільги із сплати податку: База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи  платника податку, зменшується: а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості  на 60 кв. метрів; б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості  на 150 кв. метрів; в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток),  на 210 кв. метрів.

2. Дане рішення набирає чинності з 01.01. 2017 року.

3. Рішення третьої сесії шостого скликання від 20.05.2011 року вважати такими, що втратило чинність.

4. Затвердити Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, яким встановлений порядок пільг, обчислення та сплата даного податку. (додається).

5. Оприлюднити дане рішення і положення на дошці оголошення Андріївської сільської ради

Сільський голова О.І.Марченко