back

Про передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність територіальної громади Смичинської сільської ради

11 липня 2016

Рішення №108


07 липня 2016 року
м.Городня

Про передачу майна спільної власності
територіальних громад міста та сіл
Городнянського району у власність
територіальної громади Смичинської
сільської ради

Розглянувши рішення Смичинської сільської ради від 16 травня 2016року «Про порушення клопотання щодо передачі у власність територіальної громади Смичинської сільської ради майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району», враховуючи рекомендацію постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики, керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальної громади міста та сіл Городнянського району, районна рада вирішила:

1.Надати згоду та передати із спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність територіальної громади Смичинської сільської ради нерухоме майно колишньої Дібрівненської школи, розташованої за адресою: с.Дібрівне, вул. Маркова,99.

2.Рекомендувати наступних членів до складу комісії з передачі:

Лукаша Є.Л. – начальника господарчої групи відділу освіти районної державної адміністрації;

Чугай Н.Л. – фахівця І кат. центральної бухгалтерії відділу освіти районної державної адміністрації;

Слюнкову Н.Л. – головного спеціалісту відділу економіки районної державної адміністрації;

Сукало І.М. – головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та з питань комунального майна виконавчого апарату районної ради.

3.Виконавчому апарату районної ради після передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району виключити з Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району приміщення школи та Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підлягають відчуженню у 2016 році.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

           
Голова районної ради О.М.Левченко