back

Про передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність територіальної громади с. Смичин та с.Дібрівне

13 червня 2016

Проект


__________ 2016 року
м.Городня

Про передачу майна спільної власності
територіальних громад міста та сіл
Городнянського району у власність
територіальної громади с. Смичин
та с.Дібрівне

Розглянувши рішення Смичинської сільської ради від 16 травня 2016р. «Про порушення клопотання щодо передачі у власність територіальної громади с. Смичин та с.Дібрівне майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району», враховуючи рекомендацію постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики, керуючись статтями 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про порядок передачі майна спільної власності територіальної громади міста та сіл Городнянського району, районна рада вирішила:

1.Надати згоду та передати із спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність територіальної громади с. Смичин та с. Дібрівне нерухоме майно колишньої Дібрівненської школи, розташованої за адресою: с.Дібрівне, вул. Маркова,99.

2. Рекомендувати наступних членів до складу комісії з передачі:

Лукаша Є.Л. – начальника господарчої групи відділу освіти районної державної адміністрації;

Чугай Н.Л. – фахівця І кат. центральної бухгалтерії відділу освіти районної державної адміністрації;

Слюнкову Н.Л. – головного спеціалісту відділу економіки районної державної адміністрації;

Сукало І.М. – головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та з питань комунального майна виконавчого апарату районної ради.

3. Виконавчому апарату районної ради після передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району виключити з Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району приміщення школи.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності.

           
Голова районної ради О.М.Левченко

Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради «Про передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність територіальної громади с. Смичин та с.Дібрівне»


Зазначеним проектом рішення пропонується надати згоду Смичинській сільській раді та передати приміщення колишньої Дібрівненської школи із спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність територіальної громади с. Смичин та с. Дібрівне.

На базі приміщень Дібрівненської школи, розташованої за адресою: с. Дібрівне, вул.. Маркова,99, планується відкрити дошкільний навчальний заклад. Відповідно до вимог Положення про порядок передачі об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, для розгляду питання на сесії було представлено наступні документи:

- рішення Смичинської сільської ради від 16 травня 2016р. «Про порушення клопотання щодо передачі у власність територіальної громади с. Смичин та с.Дібрівне майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району»;

- техніко-економічне обґрунтування доцільності передачі майна;

- письмова згода від відділу освіти щодо передачі;

- погодження районної державної адміністрації;

- відомість про вартість майна, яке пропонується до передачі;

- акт технічного стану.

Відділ юридичного забезпечення та з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради