back

Про надання пільги з орендної плати громадській організації «Городнянський Свято-Миколаївський козацький полк»

09 червня 2016

Проект


__________ 2016 року
м.Городня

Про надання пільги з орендної плати
громадській організації «Городнянський
Свято-Миколаївський козацький полк»

Розглянувши звернення відділу культури і туризму райдержадміністрації щодо надання пільги з орендної плати громадській організації «Городнянський Свято-Миколаївський козацький полк», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, відповідно до Порядку надання пільг з орендної плати орендарям об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затвердженого рішенням районної ради від 21 червня 2011 року зі змінами і доповненнями, керуючись статтею 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Встановити громадській організації «Городнянський Свято-Миколаївський козацький полк» пільгову орендну ставку за оренду приміщення загальною площею 99,57 кв.м в будівлі, яка належить до спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району і знаходиться за адресою: м.Городня, вул.Троїцька,14, в розрахунку орендної плати в розмірі 0,10 грн. за один квадратний метр орендованих площ з 16 липня 2016 року по 16 липня 2017 року включно, за умови, якщо орендар буде утримувати приміщення в належному стані і проводити поточні ремонти.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності.

           
Голова районної ради О.М.Левченко

Пояснювальна записка до проекту рішення шостої сесії сьомого скликання «Про надання пільги з орендної плати громадській організації «Свято-Миколаївський козацький полк»

Між відділом культури і туризму та громадською організацією «Городнянський Свято-Миколаївський козацький полк» 04 червня 2014 року було укладено договір оренди за №4. Відповідно умов договору ГО «Городнянський Свято-Миколаївський козацький полк» орендує приміщення загальною площею 99,57 м2. Так, як орендоване приміщення знаходиться в середній зоні, відповідно до Методики розрахунку та порядку використання орендної плати вартість 1 м2 складає 5,00 грн.

На адресу голови районної ради від відділу культури і туризму районної державної адміністрації надійшли пропозиції встановити громадській організації «Городнянський Свято-Миколаївський козацький полк» пільгову орендну ставку.

Відповідно до розділу 13 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району пільги щодо орендної плати надаються шляхом зменшенням орендної ставки за один квадратний метр орендованих площ.

Пропонується надати пільгу громадській організації «Городнянський Свято-Миколаївський козацький полк», встановивши пільгову орендну ставку 0,10 за 1 м2 за приміщення загальною площею 99,57 м2 в будівлі, яка знаходиться за адресою: м. Городня, вул. Троїцька 14, терміном на 1 рік з __липня 2016 року по __липня 2017 рік, за умови, якщо орендар буде утримувати приміщення в належному стані і проводити поточні ремонти.

Голова районної ради О.М.Левченко