back

Про надання пільг по сплаті орендної плати районній державній адміністрації

09 червня 2016

Проект


__________ 2016 року
м.Городня

Про надання пільг
по сплаті орендної плати
районній державній адміністрації

Розглянувши клопотання районної державної адміністрації про надання пільг по сплаті орендної плати за договорами оренди № 3 від 01.01.2014 року та № 3 від 04.04.2016 року, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і тарифної політики, відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних міста та сіл Городнянського району, затвердженої рішенням районної ради від 21 червня 2011 року, з внесеними змінами та доповненнями, керуючись пунктом 20 статті 43 та пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Надати Городнянській районній державній адміністрації пільги по сплаті орендної плати за оренду індивідуально-визначеного майна:

- за договором оренди №3 від 01 січня 2014 р. шляхом зменшення орендної ставки на 9 відсотків, встановивши орендну ставку 1 відсоток до балансової вартості орендованого майна терміном на один рік з ___ липня 2016 року по ___ липня 2017 року.

- за договором № 3 від 04 квітня 2016 року шляхом зменшення орендної ставки на 9 відсотків, встановивши орендну ставку 1 відсоток до балансової вартості орендованого майна терміном на один рік з ___ липня 2016 року по ___ липня 2017 року.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

           
Голова районної ради О.М.Левченко

Пояснювальна записка до проекту рішення шостої сесії сьомого скликання «Про надання пільги по сплаті орендної плати районній державній адміністрації»


Між районною радою та районною державною адміністрацією укладено два договори оренди на індивідуально-визначене майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району. Відповідно до Порядку надання пільг з орендної плати орендарям об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затвердженого рішенням районної ради від 21 червня 2011 року, з внесеними змінами і доповненнями, районна державна адміністрація, у зв’язку з недостатнім фінансуванням звернулася до голови районної ради із заявою про надання пільги щодо орендної плати по вищезазначеному договору.

Розмір річної орендної плати за індивідуально визначене майно, відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, становить 10 % від балансової вартості. В сумі по двох договорах оренди за рік розмір орендної плати складає 4825,32 грн. За один місяць по договору оренди №3 від 01.01.2014 року нараховується орендна плата в розмірі 158,69 грн., а за договором № 3 від 04.04.2016 року - 243,42 грн. Районна державна адміністрація пропонує встановити розмір орендної плати, зменшивши відсоток від балансової вартості до 1%, тобто розмір місячної орендної плати становитиме відповідно 15,87 грн. та 24,34грн.

Голова районної ради О.М.Левченко