back

Про передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району

11 травня 2016

Проект


__________ 2016 року
м.Городня

Про передачу майна спільної власності
територіальних громад міста та сіл Городнянського району

Розглянувши лист Чернігівського прикордонного загону від 10 травня 2016 року № 721/1358, відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 30 березня 2012 року «Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у комунальну власність міської ради» в частині передачі казарми.

2.Передати майно спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, яке знаходиться за адресою: м. Городня, вул. І Травня, 45 з балансу Чернігівського прикордонного загону:

- на баланс комунального підприємства «Городнянська районна друкарня» приміщення казарми та туалету;

- на баланс районної державної адміністрації приміщення овочесховища та квасильного пункту.

3.Районній раді закріпити відповідне майно на праві господарського відання за комунальним підприємством «Городнянська районна друкарня» та на праві оперативного управління за Городнянською районною державною адміністрацією.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

           
Голова районної ради О.М.Левченко

Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради «Про передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району»

Відповідно до листа Чернігівського прикордонного загону, з метою подальшої передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у державну власність, зазначеним проектом рішенням пропонується передати майно колишнього військового містечка з балансу Чернігівського прикордонного загону на баланс комунального підприємства «Городнянська районна друкарня» та на баланс районної державної адміністрації.

Виконавчий апарат районної ради