back

Про ранг, встановлення стажу служби в органах місцевого самоврядування та надбавки заступнику голови районної ради

07 грудня 2015

Рішення №10

26 листопада 2015рокуПро ранг, встановлення
стажу служби в органах місцевого
самоврядування та надбавки заступнику
голови районної ради


Районна рада вирішила:

1.Відповідно до статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», заступнику голови районної ради Примаку Г.Г. за попереднім місцем роботи був присвоєний п’ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2.Відповідно до статті 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», стаж служби заступника голови районної ради Примака Г.Г. в органах місцевого самоврядування, згідно записів у трудовій книжці складає 13 років 07 місяців та 03 дні.

Надалі встановлювати йому стаж служби розпорядженням голови районної ради, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 року №283 «Про порядок обчислення стажу державної служби» зі змінами і доповненнями.

3.Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», зі змінами та доповненнями, встановити заступнику голови районної ради Примаку Г.Г. до кінця 2015 року надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.Голова районної ради О.М.Левченко