back

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Редакція Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини» в новій редакції та призначення редактора

03 квітня 2015

Проект

2015 року
м.Городня
Про затвердження Статуту комунального підприємства
«Редакція Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини»
в новій редакції та призначення редактора

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики, районна рада вирішила:

1.Затвердити Статут комунального підприємства «Редакція Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини» в новій редакції (додається).

2.Призначити редактором комунального підприємства «Редакція Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини» з 09.04.2015 року Томаш Світлану Василівну.

3.Голові районної ради укласти контракт з редактором комунального підприємства «Редакція Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини» у порядку та на умовах передбачених чинним законодавством України терміном на _________ років.

4.Редактору комунального підприємства «Редакція Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини» Томаш С.В. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і тарифної політики.

           
Голова районної ради Г.Г.Примак

Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Редакція Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини» в новій редакції та призначення редактора»

Даний проект рішення виноситься у зв’язку з необхідністю приведення діючого Статуту редакції Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини до вимог чинного законодавства України.

Тому пропонується внести зміни та доповнення до існуючого Статуту та затвердити його в новій редакції.

Так як обов’язки редактора редакції Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини» виконує тимчасово призначений працівник, пропонується призначити редактора редакції Городнянської міськрайонної газети «Новини Городнянщини.

Голова районної ради Г.Г.Примак