back

Про ліквідацію комунального підприємства «Городнянське районне радіомовлення» Городнянської районної ради

20 березня 2015

Проект

2015 року
м.Городня
Про ліквідацію комунального підприємства «Городнянське
районне радіомовлення» Городнянської районної ради

Відповідно до п. 20 ч.1 ст. 43, п. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 33,37 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», ст.ст. 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, ст.ст. 59, 60 Господарського кодексу України, Статуту комунального підприємства «Городнянське районне радіомовлення», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики, районна рада вирішила:

1.Припинити діяльність комунального підприємства «Городнянське районне радіомовлення» Городнянської районної ради (ідентифікаційний код юридичної особи 22816328) шляхом добровільної ліквідації.

2.Затвердити склад ліквідаційної комісії (додається).

3.Визначити, що місцезнаходженням ліквідаційної комісії

є юридична адреса Городнянської районної ради: 15100, вул. Леніна, буд. №10. м.Городня, Чернігівської області.

4.Голові ліквідаційної комісії (Демченко М.М.):

4.1.Подати державному реєстратору повідомлення про закриття комунального підприємства «Городнянське районне архітектурно-планувальне бюро» шляхом добровільної ліквідації.

4.2.Забезпечити публікацію повідомлення про ліквідацію комунального підприємства у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації.

4.3.Встановити, що вимоги кредиторів розглядаються протягом двох місяців з дня публікації в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації (Бюлетені державної реєстрації).

4.4.Забезпечити передачу документів, які підлягають тривалому зберіганню, до відповідної архівної установи в порядку, визначеному законодавством України.

4.5.Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог зняти комунальне підприємство «Городнянське районне архітектурно-планувальне бюро» з усіх видів реєстрації та обліків, скласти та подати на затвердження сесії районної ради ліквідаційний баланс.

4.6.Передати майно комунального підприємства на баланс Городнянської районної ради.

4.7.Здійснити інші заходи щодо ліквідації комунального підприємства передбачені чинним законодавством.

4.8.Завершити заходи з ліквідації комунального підприємства, зазначеного у пункті 1 цього рішення, до 01.07.2015 року.

5.У разі потреби роботи комісії залучати інших представників та спеціалістів необхідних для вирішення цього питання.

6.Затвердити розпорядження голови районної ради від 25 березня 2015 року №6 о.д. «Про звільнення директора комунального підприємства районної ради «Городнянське районне радіомовлення».

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.

           
Голова районної ради Г.Г.Примак

Пояснювальна записка до проекту рішення двадцять шостої сесії шостого скликання «Про ліквідацію комунального підприємства «Городнянське районне радіомовлення» Городнянської районної ради"

Даний проект рішення пропонується до розгляду та затвердження на сесії Городнянської районної ради у зв’язку з тим, що комунальне підприємство «Городнянське районне радіомовлення» Городнянської районної ради не має можливості продовжувати свою діяльність у зв’язку із збитковістю. Підприємство є дотаційним. На підприємстві працює, на даний час, один чоловік, - керівник підприємства, який написав заяву на звільнення. Пропонується прийняти рішення про добровільну ліквідацію даного комунального підприємства.

Голова районної ради Г.Г.Примак