back

Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Городнянської міської ради Городнянського району

02 лютого 2015

Рішення


29 січня 2015 року

м.Городня
Про затвердження технічної документації
по визначенню нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, розташованої за межами
населених пунктів Городнянської міської ради
Городнянського району

Розглянувши технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування пилорами), яка розташована за межами населених пунктів Городнянської міської ради Городнянського району, за адресою: вул. Аеродромна, 26, керуючись положеннями статей 10 Земельного кодексу України та 23 Закону України «Про оцінку земель» районна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Городнянської міської ради Городнянського району, за адресою: вул. Аеродромна, 26, площею 0,0115 га вартістю 5 479,83 грн. (47,65 грн. за 1 м²).

2.Використовувати нормативну грошову оцінку земельної ділянки для визначення розміру земельного податку, орендної плати за земельну ділянку земель державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

             
Голова районної ради Г.Г.Примак