back

Про передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність Тупичівської територіальної громади

17 жовтня 2014

Проект

2014 року
м.Городня
Про передачу майна спільної
власності територіальних громад
міста та сіл Городнянського району
у власність Тупичівської територіальної
громади

Відповідно до Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району затвердженого рішенням районної ради від 22.07.2014 року, згідно рішення Тупичівської сільської ради від 10 вересня 2014 року «Про порушення клопотання щодо передачі майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність Тупичівської територіальної громади», керуючись пунктом 20 ч.1. ст..43, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1.Надати згоду та передати опалювальні котли та обладнання, що належить до спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність Тупичівської територіальної громади згідно Додатку № 1.

2.Рекомендувати Тупичівській сільській раді включити до складу комісії по передачі майна наступних представників: юриста ЦРЛ Мехед І.Г, головного бухгалтера ЦРЛ Шулдик І.О., завгоспа ЦРЛ Василенка А.М., головного спеціаліста відділу економіки та розвитку інфраструктури Городнянської РДА Слюнкову Н.Л.

3.Районній державній адміністрації забезпечити прийом-передачу опалювальних котлів та обладнання згідно вимог чинного законодавства.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.            
Голова районної ради Г.Г.Примак

Пояснювальна записка до проекту рішення про передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність Тупичівської територіальної громади

На підставі рішення Тупичівської сільської ради від 10 вересня 2014 року щодо передачі майна, а саме: опалювальних котлів та обладнання з спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району у власність Тупичівської територіальної громади Городнянська ЦРЛ вважає за потрібне для подальшого належного використання та технічного обслуговування передати вказане майно у власність Тупичівської територіальної громади, так як Городнянська ЦРЛ не має додаткових асигнувань і бюджетних коштів для подальшого збереження цього майна.

Головний лікар О.В.Ігнатенко