back

Щорічний звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради

13 жовтня 2014

Проект

2014 року
м.Городня
Щорічний звіт голови районної ради про здійснення державної
регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради

На виконання ст. 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення районною радою принципів державної регуляторної політики, вдосконалення правового регулювання господарських відносин на території району, відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

звіт голови районної ради про здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики за 2014 рік взяти до відома.            
Голова районної ради Г.Г.Примак

Звіт голови районної ради про здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики за 2014 рік

Згідно статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районна рада заслуховує щорічний звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради.

На даний час районною радою прийнято п’ять регуляторних актів, а саме:

- «Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району» від 22 липня 2014 року;

- «Про підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району» від 21 червня 2011 року;

- «Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад міста та сіл Городнянського району» від 21 червня 2011 року;

- «Про тимчасовий порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів на території Городнянського району» від 27 вересня 2011 року;

- «Про затвердження тарифів (цін) на роботи і послуги, що виконуються комунальною архівною установою “Трудовий архів Городнянської районної ради» від 26 вересня 2012 року.

12 листопада 2013 року на сесії районної ради був затверджений план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та внесення змін до діючих на 2014 рік та оприлюднений згідно ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 16 листопада 2014 року в районній газеті «Новини Городнянщини».

Так згідно плану, в II півріччі було внесено зміни і доповнення до діючого регуляторного акту районної ради «Положення про порядок передачі об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району». Зазначений проект регуляторного акту разом з аналізом регуляторного впливу був оприлюднений на веб-сайті: Городнянської районної ради 04 червня 2014 року. Протягом місяця приймалися зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, які були враховані у зазначений акт.

З метою визначення чи досягають регуляторні акти мети, заради якої їх було впроваджено, а також чи виконуються вимоги та процедури, встановлені регуляторними актами, в установлений термін проводились відстеження результативності регуляторних актів.

Виконавчим апаратом районної ради для відстеження результативності дії регуляторних актів використовувались дані балансоутримувачів майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, щодо кількості та якості проведення процедури управління, передачі об’єктів комунальної власності району.

З метою додержання принципів прозорості, врахування громадської думки, відкритості для фізичних та юридичних осіб на всіх етапах регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчий апарат районної ради продовжуватиме роботу із забезпечення у 2015 році дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні державної регуляторної політики в районній раді.            
Голова районної ради Г.Г.Примак