back

Про надання пільги з орендної плати головному управлінню юстиції в Чернігівській області

13 жовтня 2014

Проект

2014 року
м.Городня
Про надання пільги з орендної плати
головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Розглянувши пропозиції відділу культури і туризму про надання пільги з орендної плати головному управлінню юстиції в Чернігівській області, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і тарифної політики, відповідно до розділу 13 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затвердженої рішенням районної ради від 21червня 2011 року зі змінами і доповненнями, керуючись статтею 43 та частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада вирішила:

1.Відмовити головному управлінню юстиції в Чернігівській області у наданні пільги по сплаті орендної плати за оренду приміщення, загальною площею 250,3 кв.м. в будівлі, яка належить до спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району і знаходиться за адресою: м. Городня, вул. Леніна,8а.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики.            
Голова районної ради Г.Г.Примак

Висновок про надання пільги по сплаті орендної плати головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Між відділом культури і туризму та головним управлінням юстиції в Чернігівській області 22 травня 2014 року було укладено договір оренди за №2. Відповідно умов договору головне управління юстиції в Чернігівській області орендує приміщення загальною площею 250,3 м2 для роботи відділу реєстрації актів цивільного стану.

Відповідно до розділу 13 Методики розрахунку та порядку використання орендної плати головне управління юстиції в Чернігівській області звернулося з клопотанням до відділу культури і туризму райдержадміністрації про надання пільг з орендної плати шляхом зменшення місячної орендної ставки за 1 кв.м орендованої площі до 90%.

Так, як об'єкт оренди знаходиться в центральній зоні місячна орендна ставка за квадратний метр становить 6,00 грн. Отже, розмір орендної плати за квадратний метр після надання пільги буде становити 0,60 грн. На адресу районної ради від відділу культури і туризму районної державної адміністрації надійшла пропозиція про відмову у наданні пільги головному управлінню юстиції в Чернігівській області.

У зв'язку з недостатністю фінансування з районного бюджету відділу культури і туризму райдержадміністрації пропоную відмовити головному управлінню юстиції в Чернігівській області у наданні пільги.

Заступник голови районної ради М.М. Демченко