back

Про надання пільги по сплаті орендної плати

13 жовтня 2014

Проект

2014 року
м.Городня
Про надання пільги
по сплаті орендної плати

Розглянувши клопотання районної державної адміністрації про надання пільги по сплаті орендної плати, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і тарифної політики, відповідно до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних міста та сіл Городнянського району, затвердженої рішенням районної ради від 21 червня 2011 року з внесеними змінами та доповненнями, керуючись пунктом 20 статті 43 та пунктом 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,районна рада вирішила:

1.Надати Городнянській районній державній адміністрації пільгу по сплаті орендної плати терміном на один рік шляхом зменшення орендної ставки за оренду індивідуально-визначеного майна за договором оренди №12 від 11 червня 2012 р. на 9 відсотків, встановивши орендну ставку 1 відсоток до балансової вартості орендованого майна з ________ 2014 року по ___________ 2015 року.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності і тарифної політики.            
Голова районної ради Г.Г.Примак

Висновок про надання пільги по сплаті орендної плати районній державній адміністрації

Між районною радою та районною державною адміністрацією було укладено договір оренди на оренду легкового автомобіля за номером №12 від 11 червня 2012 року. Відповідно до п.13 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, затвердженої рішенням районної ради від 21 червня 2011 року з внесеними змінами і доповненнями.

Районна державна адміністрація у зв’язку з недостатнім фінансуванням у 2014 році звернулася до голови районної ради з заявою про надання пільг щодо орендної плати по вищезазначеному договору. Розмір місячної орендної плати за договором становить 271,94 грн.

Враховуючи, вищевикладене відповідно до пункту 13.2 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, вважаю за доцільне надати пільгу Городнянській районній державній адміністрації по сплаті орендної плати терміном на один рік з __________ 2014 року по __________ 2014 року шляхом зменшення орендної ставки за оренду індивідуально-визначеного майна за договором оренди №12 від 11 червня 2012 р. на 9 відсотків, встановивши орендну ставку 1 відсоток до балансової вартості орендованого майна.

Заступник голови районної ради М.М. Демченко