back

Про погодження поділу земельної земельної ділянки

13 жовтня 2014

Проект

2014 року
м.Городня
Про погодження поділу земельної
земельної ділянки

Відповідно частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендації постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики , районна рада вирішила:

1. Погодити поділ земельної ділянки, що перебуває у постійному користуванні територіальної громади міста та сіл Городнянського району в особі Городнянської районної ради та на балансі комунальної установи Городнянська ЦРЛ щодо виділення із загальної площі 1,5882 га – 0,065 га для будівництва котельні.            
Голова районної ради Г.Г.Примак

Пояснювальна записка до проекту рішення районної ради «Про погодження поділу земельної земельної ділянки».

Зазначений проект рішення підготовлений у зв’язку з надходженням клопотання від комунальної установи «Городнянська ЦРЛ». На балансі Городнянської ЦРЛ перебувае земельна ділянка яка знаходиться у постійному користуванні територіальної громади міста та сіл Городнянського району в особі Городнянської районної ради згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права за номером 26881407 від 16.09.2014 року виданий Реєстраційною службою Городнянського районного управління юстиції в Чернігівській області серія ЕЕМ502260 загальною площею 1,5882 га. Городнянська ЦРЛ звернулась до Городнянської районної ради з клопотанням щодо поділу зазначеної земельної ділянки виділивши із загальної площі 1,5882 га – 0,065 га, у зв’язку з нагальною необхідністю будівництва котельні на альтернативному паливі за зверненням ТОВ «Віанна Групп».

Заступник голови районної ради М.М. Демченко