Анонси   

   

  ЗВІТ про результати періодичного відстеження регуляторного акту

  Назад

  ЗВІТ про результати періодичного відстеження регуляторного акту (рішення районної ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району»)

  08 жовтня 2015р. м.Городня

  1.Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується.

  Рішення районної ради «Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району»

  2. Назва виконавця заходів з відстеження

  Відділ юридичного забезпечення та з питань комунального майна виконавчого апарату районної ради.

  3. Цілі прийняття акту

  Ціль прийняття даного регуляторного акту – регулювання відносин щодо відчуження та списання, а також контролю за відчуженням та списанням майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району. Основними цілями прийняття регуляторного акту:

  - приведення у відповідність до діючого законодавства нормативно-правової бази щодо відчуження та списання об’єктів спільної власності міста та сіл Городнянського району та її удосконалення з урахуванням місцевих інтересів у сфері використання майна;

  - підвищення відкритості та прозорості процесу щодо відчуження та списання, а також контролю за відчуженням та списанням майна спільної власності міста та сіл Городнянського району.

  4. Строк виконання заходів з відстеження

  Заходи з відстеження результативності регуляторного акта проведено з 01 вересня 2015 року по 05 жовтня 2015 року.

  5. Тип відстеження

  Періодичне

  6. Методи одержання результатів відстеження

  – звітність;

  – дані опитувань представників суб’єктів господарювання, за якими закріплене майно спільної власності територіальної громади міста та сіл Городнянського району.

  7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

  З метою одержання даних для відстеження результативності даного регуляторного акта окрім даних бухгалтерської та статистичної звітності було проведено опитування представників суб’єктів господарювання, за якими закріплене майно спільної власності територіальної громади міста та сіл Городнянського району.

  8. Кількісні та якісні значення показників результативності акту

  Протягом виконання заходів з відстеження результативності даного регуляторного акту було встановлено наступне. Відповідно до прийнятого Положення сесією районної ради на рік затверджується перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянської району, що підлягає відчуженню. Суб’єктами господарювання планувалося в 2015 році провести відчуження 9 об’єктів. За період з 2011 року було прийнято 9 рішень районної ради, 4 рекомендації постійної комісії районної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності і тарифної політики та 3 погодження голови районної ради про надання дозволу на відчуження об’єктів комунальної власності.

  Центральною районною лікарнею було відчужено зубопротезну лабораторію шляхом продажу на аукціоні від чого в 2015 році до бюджету розвитку надійшло триста тисяч гривень.

  9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступень досягнених цілей.

  За результатами кількісних та якісних показників роботи регуляторного акту можна зробити висновок, що даний регуляторний акт встановив єдиний порядок щодо відчуження комунального майна, яке заходиться на балансах підприємств, організацій, установ комунальної власності. Посилив контроль з боку органів місцевого самоврядування щодо здійснення порядку відчуження майна комунальної власності територіальної громади міста та cіл Городнянського району.

  На підставі відстеження результативності рішення Городнянської районної ради від 21.06.2011 р. «Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності територіальної громади міста та сіл Городнянського району» можна зробити висновок, що в цілому цей регуляторний акт відповідає законодавству України та вимогам сучасності. Регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей, він не потребує змін чи доповнень.

  Голова районної ради Г.Г. Примак

  Назад

  02 Грудня 2020 09:16
  14 Вересня 2020 11:14
  28 Серпня 2020 11:17
  10 Червня 2020 16:11
  08 Травня 2020 11:49
  23 Квітня 2020 10:06
  13 Квітня 2020 09:42
  02 Квітня 2020 16:12
  27 Березня 2020 12:07
  До відома депутатів Городнянської районної ради! Через епідемію коронавірусу строки подання електронних декларацій за 2019 рік продовжено до 01 червня 2020 року.

  18 Березня 2020 12:03
  10 Березня 2020 15:42
  06 Березня 2020 08:58