Анонси   

   

  Новини

  Назад

  <<<1 - 11 з 87>>> Архів
  01 Жовтня 2020 11:35

  Шановні викладачі, освітяни!

  Щиро вітаємо із професійним святом - Днем працівників освіти!

  У цей святковий день дозвольте висловити всім вам сердечну вдячність за вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте нашій молоді.

  Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення й здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві.

  Нехай успіхи й перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України!

   

  З повагою,

  Денис Камко,                                                   Олександр Левченко,

  голова райдержадміністрації.                         голова районної ради.

  30 Вересня 2020 08:19

  Шановні бібліотекарі Городнянщини!

  Прийміть найщиріші вітання до дня вашого професійного свята!

  Задовольняючі наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв'язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

  В день вашого професійного свята щиро вітаємо вас і висловлюємо подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій просвітницькій справі. Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім'ї.

   

  З повагою,

  Денис Камко,                                                      Олександр Левченко,

  голова райдержадміністрації.                            голова районної ради.

  23 Вересня 2020 10:11

  Готуємося до виборів завчасно!

  УДМС України в Чернігівській області нагадує, що 25 жовтня 2020 року відбудуться чергові місцеві вибори, а тому саме час перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для реалізації свого виборчого права. Прийти на вибори ви маєте право як з паспортом громадянина України у вигляді книжечки (головне щоб своєчасно була вклеєна фотокартка при досягненні 25-и чи 45-ти річного віку),  так і у вигляді сучасного документу ID-картки. Важливим є також цілісність даних документів (відсутність пошкоджень або цікавих малюнків вашої малечі).

  Наразі нагадаємо, що оформити новий паспортний документ  під час  дії карантину можна у будь-якому підрозділі міграційної служби за місцем звернення, тобто незалежно від реєстрації місця проживання. Новий паспортний документ у вигляді ID-картки виготовляється у терміновому порядку до 10 робочих днів та нетерміновому – до 20 робочих днів. Для реєстрації в електронній черзі перейдіть за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html

  Виникли запитання? Телефонуйте! Номер телефону гарячої лінії УДМС України в Чернігівській області залишається незмінним:  (0462) 666-185.

   

  21 Вересня 2020 12:29

  Шановні жителі району!

  Щиро вітаємо із 77 річницею вигнання нацистів із Городнянщини!

  Події Другої світової війни мали трагічні наслідки для кожної української родини.

  Вересень 1943 року дав початок післявоєнної відбудови.

  Згадаймо всіх, хто наближав перемогу над ворогом та самовіддано рятував рідну землю.

  Бажаємо всім нам миру, мудрості, добробуту, здоров'я, достатку та єдності в розбудові сучасної заможної України.

   

  З повагою,

  Денис Камко,                                            Олександр Левченко,

  голова райдержадміністрації.                  голова районної ради.

  17 Вересня 2020 11:34

  Шановні лісівники!

  Щиро вітаємо з професійним святом!

  Охорона, раціональне використання та примноження лісових ресурсів - високе покликання усіх працівників лісової галузі.

  Маємо надію, що ваш професіоналізм, невичерпна життєва енергія та відданість обраній справі й надалі сприятимуть подальшому розвитку і задоволенню потреб деревообробної галузі.

  Бажаємо міцного здоров'я, миру, благополуччя та нових здобутків.

   

  З повагою,

  Денис Камко                                       Олександр Левченко

  голова райдержадміністрації             голова районної ради

  16 Вересня 2020 11:25

  Шановні рятівники!

  Щиро вітаємо вас із професійним святом!

  Сьогодні праця рятівника посідає одне із почесних місць у суспільстві. Ризикуючи своїм життям, ви, не вагаючись, йдете на допомогу іншим.

  Високо цінуємо вашу мужність, відвагу та готовність до подвигу.

  Прийміть кращі побажання здоров'я, тепла, добробуту та любові.

   

  З повагою,

  Денис Камко                                                      Олександр Левченко

  голова райдержадміністрації                           голова районної ради

  04 Вересня 2020 09:40

  Звертаємо увагу абітурієнтів та студентів !

   Оголошується конкурс по відбору кандидатів на навчання у вищому медичному учбовому закладі на контрактній основі за кошти місцевого бюджету відповідно до «Програми забезпечення кадрами лікарів лікувально-профілактичних закладів району на 2010-2020 роки та діяльності комісії з визначення кандидатур абітурієнтів, студентів для навчання за рахунок коштів районного бюджету у вищому медичному учбовому закладі».

      Громадяни України, що проживають в межах Городнянського району та виявили бажання навчатися у вищому медичному навчальному закладі, або які вже там навчаються, подають на конкурс наступні документи:

       - заяву на ім`я  голови комісії у довільній формі про згоду на навчання за кошти районного бюджету у вищих медичних учбових закладах з подальшим відпрацюванням у Городнянському районі 10 років за здобутою спеціальністю;

         - ксерокопія паспорту (1, 2, 3, 11 сторінки);

       - ксерокопія атестату про середню освіту або диплому про закінчення медичного коледжу, або довідку вищого учбового медичного закладу, що підтверджує факт успішного навчання на відповідному курсі та відсутність академічних заборгованостей;

         - копії документів про результати зовнішнього тестування з української мови, біології, хімії або фізики (не менше 160 балів) для випускників ЗОШ;  

            - інші документи на вимогу комісії для прийняття рішення.

  Заяви про бажання навчатися за кошти районного бюджету кандидатами на навчання подаються в строк до 15:00 години 05 жовтня 2020 року.

  За необхідною інформацією звертатися за телефоном 2-18-68.

  28 Серпня 2020 09:12

  Вітаємо учнівську молодь, батьків та вчителів із Днем знань!

  Початок нового навчального року для учнів загальноосвітніх закладів відкриває світ пізнання для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи.

  Не менш важливим він є і для випускників, яким доведеться обирати професійну стежку.

  Щиро бажаємо всім успіхів, досягнень у навчанні, впевненості, здоров'я та удачі, вірних товаришів і мудрих наставників.

   

  З повагою,

  Денис Камко,                                                   Олександр Левченко,

  голова райдержадміністрації.                         голова районної ради.

  27 Серпня 2020 12:00

   

   

  Посилюються інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників

   

  25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.

  У заході взяли участь уповноважені представники Головного управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області, Головного управління Державної податкової служби в Чернігівській області, обласного центру зайнятості та Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області.

  Учасники обговорили ряд питань стосовно взаємодії відомств та планування проведення інспекційної кампанії, під час якої будуть здійснюватися заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю з питань виявлення неоформлених трудових відносин.     

  Людмила Соколенко повідомила, що за результатами щомісячного аналізу відомостей реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування з початку нинішнього року фахівці пенсійної служби області поінформували Управління Держпраці у Чернігівській області про 8784 роботодавців, за звітністю яких наявні ознаки можливих порушень законодавства про працю, матеріали щодо 1602  таких страхувальників скерували до Головного управління Державної податкової служби в Чернігівській області для вжиття відповідних заходів реагування.

  З 1 вересня 2020 року Управління Держпраці здійснюватиме посилені інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників. В ході таких перевірок використовуватиметься також інформація, надана Пенсійним фондом. При цьому, якщо державні інспектори виявлять факти використання незадекларованої праці, до роботодавців застосовуватимуться жорсткі фінансові санкції (детальніше за посиланням: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/ ).

  На нараді було ухвалено рішення активізувати роботу відомств по вдосконаленню співпраці щодо легалізації оплати праці та зайнятості населення.

  Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області нагадує: неофіційне працевлаштування означає втрачений стаж, а, отже, недораховану пенсію.

  Шановні роботодавці! Легалізуйте зайнятість працівників та відмовтесь від виплати зарплати «в конвертах». У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах їх компетенції.

  27 Серпня 2020 10:07

  Відділення Національної служби посередництва і примирення

   інформує громадськість

   

  Національна служба посередництва і примирення (далі – НСПП) є постійно діючим державними органом, створеним Президентом України відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" для попередження, прогнозування та сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

  З метою виконання поставлених перед службою завдань, своєчасного виявлення напружень соціально-трудових відносин у трудових колективах, які здійснюють свою господарську діяльність на відповідній території, оперативного реагування на них, відділення НСПП в Чернігівській області (далі – Відділення), здійснює постійний зв’язок з органами місцевої державної влади та органами місцевого самоврядування, профспілковими об’єднаннями, організаціями роботодавців шляхом взаємообміну  інформацією щодо соціально-економічного стану конфліктогенних підприємств.

  За результатами моніторингу основними причинами виникнення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин залишаються: заборгованість із заробітної плати, несвоєчасна виплата поточної зарплати в трудових колективах підприємств, установ та організацій області, низький рівень оплати праці, порушення вимог законодавства про працю, невиконання положень галузевих угод щодо встановлення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці, а також відсутність або невиконання положень колективних договорів тощо.

  За зверненням представників органів найманих працівників, зацікавлених сторін соціального діалогу Відділення сприяє врегулюванню розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин, надає роз’яснення щодо порядку вступу в колективний трудовий спір та у межах своє компетенції здійснює посередництво і примирення при вирішенні таких колективних трудових спорів (конфліктів).

  Як свідчить практика, недостатня правова обізнаність конфліктуючих сторін у вирішенні розбіжностей між найманими працівниками і роботодавцями, недотримання визначеного чинним законодавством порядку їх врегулювання може завдати значних фінансових та матеріальних втрат, призвести до виникнення акцій соціального протесту.

   

  Зважаючи на зазначене, пропонуємо всім зацікавленим сторонам соціально-трудових відносин завчасно звертатися за допомогою до Відділення, яке знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, кімн. 909, тел.: (0462) 77-62-77, е-mail: dspp_chernigiv@ukr.net.

   

   

  27 Серпня 2020 09:09

  Прес-випуск

  Капітальні інвестиції в Чернігівській області в І півріччі 2020 року

  У I півріччі 2020р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 2311 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

  На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання            та інвентаря спрямовано 36% інвестицій, у будівлі житлові та нежитлові, інженерні споруди по 25% в кожному,  транспортні засоби – 8%.

           Основним джерелом капітальних інвестицій, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств і організацій (82% загального обсягу). За рахунок коштів державного та місцевих бюджетів освоєно 11% усіх інвестицій,  коштів населення на будівництво житла – 4%.

  Більше половини (53%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 17% – підприємствами промисловості,    11% – будівництва, 9% – підприємствами державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування.

           

   

   

   

  Головне управління статистики у Чернігівській області

   

   

  <<<1 - 11 з 87>>> Архів

  Назад

  14 Вересня 2020 11:14
  28 Серпня 2020 11:17
  10 Червня 2020 16:11
  08 Травня 2020 11:49
  23 Квітня 2020 10:06
  13 Квітня 2020 09:42
  02 Квітня 2020 16:12
  27 Березня 2020 12:07
  До відома депутатів Городнянської районної ради! Через епідемію коронавірусу строки подання електронних декларацій за 2019 рік продовжено до 01 червня 2020 року.

  18 Березня 2020 12:03
  10 Березня 2020 15:42
  06 Березня 2020 08:58
  19 Лютого 2020 15:58