Анонси   

   

  Про щорічний звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради

  Назад

  Р І Ш Е Н Н Я

  (двадцять перша сесія сьомого скликання)

  20 грудня 2018 року №350

  м.Городня

  Про щорічний звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради

  На виконання статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою забезпечення районною радою принципів державної регуляторної політики, вдосконалення правового регулювання господарських відносин на території району, відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

  звіт голови районної ради про здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики за 2018 рік взяти до відома.

  Голова районної ради О.М.Левченко

  Звіт голови районної ради про здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики за 2018 рік

  Реалізація державної регуляторної політики виконавчим апаратом Городнянської районної ради у 2018 році здійснювалась у відповідності із завданнями, визначеними Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

  Відповідно до статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради щорічно звітує про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради.

  З метою забезпечення системного підходу до впровадження регуляторної діяльності робота проводилася у таких напрямках:

  - планування діяльності з підготовки регуляторних актів;

  - ведення переліку чинних регуляторних актів Городнянської районної ради;

  - оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності та документів, підготовлених у процесі здійснення державної регуляторної політики;

  - проведення відстеження результативності регуляторних актів.

  Повноваження по координації діяльності у здійсненні державної регуляторної політики покладено на постійну комісію ради з питань законності, безпечної життєдіяльності, регламенту та депутатської діяльності. Відповідальною комісією вважається профільна постійна комісія до компетенції якої належать розгляд питань.

  З метою реалізації основного принципу державної регуляторної політики - прозорості дій регуляторних органів на всіх етапах їх регуляторної діяльності та врахування громадської думки на офіційному веб-сайті Городнянської районної ради функціонує розділ «Регуляторна діяльність», на якому оприлюднюється та оновлюється інформація щодо переліку чинних регуляторних актів, планів з підготовки проектів регуляторних актів.

  З метою реалізації принципу передбачуваності регуляторної діяльності, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 248 був затверджений План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів районної ради та внесення змін до діючих на 2018 р.

  Затверджений План оприлюднений шляхом розміщенням на офіційному веб-сайті Городнянської районної ради у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

  За звітний період, відповідно до ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчим апаратом районної ради у 2018 році було здійснено повторне відстеження регуляторного акту «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», який був розміщений на офіційному сайті Городнянської районної ради.

  З метою додержання принципів прозорості, врахування громадської думки, відкритості для фізичних та юридичних осіб на всіх етапах регуляторної діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчий апарат районної ради завжди своєчасно доводить до їх відома заплановані та прийняті регуляторні акти.

  Назад

  02 Грудня 2020 09:16
  14 Вересня 2020 11:14
  28 Серпня 2020 11:17
  10 Червня 2020 16:11
  08 Травня 2020 11:49
  23 Квітня 2020 10:06
  13 Квітня 2020 09:42
  02 Квітня 2020 16:12
  27 Березня 2020 12:07
  До відома депутатів Городнянської районної ради! Через епідемію коронавірусу строки подання електронних декларацій за 2019 рік продовжено до 01 червня 2020 року.

  18 Березня 2020 12:03
  10 Березня 2020 15:42
  06 Березня 2020 08:58